Starostlivosť o pleť je základ...

Zdravá a ošetrená pleť je základom krásy každého z nás. Vplyvom nesprávnej životosprávy, stresu, znečisteného prostredia, počasia je však naša pleť vystavená celému radu škodlivých faktorov. Pre zachovanie mladistvej a sviežej pleti je dôležitá pravidelná starostlivosť ako aj používanie kvalitnej a vhodne vybranej kozmetiky. Ponúkame Vám kompletnú starostlivosť odborné poradenstvo a riešenie problémov pleti pre všetky vekové kategórie, od mladistvej problematickej pleti až po zrelú pleť s príznakmi vrások.

Naše skrášlovacie techniky

4D mihalnice - vzrušujúce, dlhé, husté a zvodné mihalnice. Sú identické s prirodzenými, vydržia dlho a nezaťažujú vlastné mihalnice.
Čistenie pleti - bez naparovania pomocou špeciálnych prípravkov otvárajúcich póry, ale aj pomocou naparovačky.
Čistenie ultrazvukom (skin scrubber) -
technológia, ktorá sa používa na bezbolestný ultrazvukový peeling a hĺbkové čistenie pleti bez naparovania a vytláčania.
Peeling -
mechanický, uskutočňuje sa pomocou zrniek s rôznymi drsnými plochami, ktorými zjemňuje a tým aj obrusuje povrchovú štruktúru kože.
Masáž pleti - príjemná masáž, ktorá Vašu pleť oživí.
Depilácia - zbaví Vás nechcených chĺpkov, vykonáva sa pomocov teplých voskov.
Úprava obočia - úprava obočia pre váš kompletný image.
Farbenie obočia - zafarbenie obočia, prispôsobenie svetlosti pleti a farbe vlasov.
Farbenie rias - zafarbenie rias k zvýrazneniu očí, v prípade svetlého vlastného odtieňa.
Trvalá na riasy - vytvorí efekt menšieho alebo väčšieho vytočenia mihalníc, krásne otvorí a zväčší oči. Dá sa aplikovať na krátke aj na dlhé mihalnice.
Umelé riasy - vytvoria efekt väčšieho a otvorenejšieho oka.
Aplikácia masiek - výživné, regeneračné, hydratačné, tonizujúce, liftingové, upokojujúce, adstringentné, čistiace, bieliace, osvižujúce, ovocné a množstvo ďalších...
Parafínové zábaly - zábaly sú určené pre pokožku trpiacu vysýchaním a nedostatkom výživy. Pomáhajú pri problémoch s praskaním, vysušovaním pokožky a proti tvorbe záderov. Okamžite vracajú pokožke jemnosť, hebkosť a pružnosť.
Diamantová mikrodermabrázia - je špeciálne mechanické hĺbkové čistenie pleti pomocou diamantovej hlavice.
Biostimulačný laser -
obnovuje bunky a zároveň ich okysličuje, pôsobí proti vráskam, regeneruje a lieči herpes, po čistení pleti potláča začervenanie.

Ošetrenie dermarollerom - kolagénová indukčná terapia patrí k najúčinnejším ošetreniam pri rôznych estetických problémoch pokožky ako: vyhladzovanie jemných ale aj hlbších vrások, pleť s rozšírenými pórmi, zvyšovanie elasticity a pružnosti pokožky, na vyrovnanie reliéfu kože postihnutej jazvami po akné.
Chemický peeling AHA kyselinami - podstata tohoto revitalizačného, omladzujúceho ošetrenia spočíva v aplikácii ovocných kyselín rôznej koncentrácie (v kozmetike 10%, 15%, 20%, 30%, 40%) a s rôznou hodnotou PH priamo na pokožku vo forme kúry, ktorá pozostáva z 5 ošetrení v určitých časových intervaloch (1-2 týždne). Účinkom pôsobenia ovocných kyselín dochádza k pomalému a postupnému oddeľovaniu pokožky, ktorá sa postupne „zošúpe“. Priaznivé účinky ošetrenia sa prejauvú najmä zvýšením tonusu a elasticity pleti, zlepšením štruktúry suchej pleti a pleti s nerovnosťami na pov rchu, zlepšením schopnosti hydratácie a absorbcie aktívnych látok, redukciou znakov predčasného starnutia, pórov a jaziev, zmenšením vrások a pigmentových škvŕn, stimuláciou a zrýchlením delenia buniek a obnovenia pokožky.